cachet-logoТепер в Рівному є можливість придбання елітного бельгійського шоколаду преміум класу CACHET від ексклюзивного постачальника. Заснована в 1987 році торгова марка тримає провідні позиції на світовому ринку завдяки високій якості продукту, що підтверджується як сертифікатами, так і незмінною любов’ю шанувальників вишуканого шоколаду.

Поряд з підтримкою останніх технологій у виробництві, контролі якості та інших виробничих процесах, а також досягненнями в сервісі, компанія славиться створенням унікальних смакових поєднань, які підривають смакові рецептори і перевертають уявлення про фьюжн кухні! Асортимент задовольнить як шанувальників класики та елегантності, так і любителів екстравагантності і експериментів).

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і українські ціни на бельгійський експортний товар дозволить Вам лише насолоджуватися смачним делікатесом, забувши про труднощі вибору, доставки, співвіднесенні цін, пошуком подарункової упаковки. Постійним клієнтам і оптовим покупцям надаються приємні бонуси і знижки).

Побалуйте себе і близьких найніжнішим ласощами, зробіть подарунок коханим, приготуйте сюрприз друзям, батькам і колегам! Даруйте свою любов і турботу, і вони неодмінно повернуться до Вас!

Поділитись новиною