Міф №1. Ін’єкції викликають звикання, і шкіра перестає виробляти власний колаген. Через рік обличчя буде виглядати ще гірше, ніж до процедури. Таким чином можна стати заручником уколів.

Реальність. З роками вироблення колагену – білка, який підтримує пружність і еластичність шкіри – знижується, тому з’являються зморшки, і овал обличчя немовби «пливе» униз. Уведені в шкіру ін’єкції запускають у ній механізми самоомолодження: шкіра починає виробляти власний колаген, який повертає їй молодість. Він відмінно підходить для корекції носогубних складок, надання вилицям рельєфності й нехірургічної підтяжки овалу обличчя. Однак процес старіння в організмі не зупиняється, і знову вироблений колаген також підданий цьому процесу. Тому приблизно через рік шкіра повернеться практично до того ж стану, у якому вона перебувала до ін’єкцій. Далі слід для себе вирішити: чи варто продовжувати робити ін’єкції чи ні. При цьому жодного звикання (крім психологічного, звичайно) не наступає.

Міф №2. «Уколи краси» – це так само серйозно, як і пластична операція. Жінки не розуміють, що це надскладна медична маніпуляція із загальним наркозом.

Насправді. Це дві абсолютно різні речі. Правда, їх результат можна зіставити. Ін’єкції краси відновлюють втрачений з віком обсяг м’яких тканин обличчя й повертають йому молодість. Вони стимулюють вироблення шкірою власного колагену: обличчя набуває чітко обкресленого овалу, а шкіра стає пружною й підтягується. Звичайно, ін’єкції не можуть замінити пластичну операцію, але можуть відкласти її строки на 5-7 і більш років. Процедура введення ін’єкцій займає не більш 40 хвилин. Лікар уводить препарат тонкою голкою в потрібні зони. Це відносно безболісно. Після процедури можуть залишитися невеликі синячки й припухлість, які переважно зникають протягом 5-7 днів.

Міф №3. Можна вколоти силікон і “Ботокс” і стати, як багато зірок шоу-бізнесу: з «накачаними» силіконовими губами й ляльковим нерухомим обличчям.

Насправді. Силікон майже не використовують сьогодні: він уже кілька років заборонений як філер у країнах Європи й Америки. Що стосується ботулотоксину («Ботоксу»), то сьогодні існує кілька препаратів. Вони відрізняються за результатом і безпекою використання. Останнє покоління таких препаратів розгладжує зморшки, але обличчя зберігає живу міміку й не виглядає «замороженим». І ще одна помилка – препарати  ботулотоксину не можна колоти в губи. Він розслаблює м’язи, і вони перестають рухатися, так можна тільки розгладжувати зморшки на чолі й навколо очей.

Але щоб обличчя виглядало молодим, недостатньо розправити окрему зморшку, потрібно повернути обличчю об’єми, втрачені з віком. Для цього використовують інші препарати.

Міф №4. «Уколи краси» небезпечні для життя й потрапляють у мозок, призводячи до гальмівних реакцій.

Насправді. «Уколи краси» не діють на роботу мозку. У їх основі – гідроксиапатит кальцію, речовина, яка є природним мінеральним компонентом зубів і кісток. Організм сприймає його як «рідний» і не виштовхує, а згодом він виводиться без якихось наслідків. Уже більш 3 млн. пацієнтів у країнах Америки та Європи вибрали його для збереження своєї молодості й краси.

Однак потрібно мати на увазі, що незважаючи на простоту й швидкість процедури, процедуру «уколів краси» можуть виконувати тільки лікарі-косметологи й пластичні хірурги, що мають відповідну спеціалізацію.

Міф №5. Результат не виправдає очікувань або якщо не сподобається результат, то вже нічого не можна буде зробити. Обличчя буде виглядати неприродно й усі здогадаються, що з ним щось робили.

Насправді. Результати «уколів краси», виконаних правильно, завжди виглядають дуже природно й ніхто, навіть найближчі люди, не здогадаються, чому жінка раптом так погарнішала. Однак важливо, щоб розуміння краси пацієнтки збігалося з розумінням краси лікаря. Крім того, лікар повинен пояснити, який результат буде після ін’єкцій. Тоді очікування виправдаються.

Міф №6. Ефективність «уколів краси» можна назвати довічною. Філер – ефективний засіб, але час бере своє: тіло старіє й рано чи пізно жінка все одно буде виглядати, так би мовити, «у віці», але з неприродно молодим обличчям.

Насправді. Слід остерігайтеся тих лікарів, які обіцяють ефект «назавжди». Те, що наш організм не може «утилізувати», буде ним сприйняте як чужорідне й організм захоче його позбутися. Це може призвести до незворотних процесів!

Філери поділяються на дві групи: постійні й тимчасові. Зараз в основному використовують філери тимчасові, які працюють в організмі певний час, а потім розпадаються й природно виводяться з організму.

Міф №7. Вартість омолоджувальних процедур дуже висока, тому «уколи краси» можуть собі дозволити тільки дуже багаті люди.

Насправді. Вартість процедури складається з вартості препарату, роботи лікаря й рівня салону краси. Якщо взяти середню вартість послуги – 2,5-5 тисяч гривень – і розділити на середню тривалість ефекту – 1,5 року, то ця вартість цілком може бути порівнянна з тією, яку щомісяця можна витрачати на відвідування косметолога. Виходить, «уколи краси» можуть собі дозволити значно більше жінок, ніж думають!

Поділитись новиною