Нещодавно у Рівному з’явився новий заклад «Сraft Burger», який вже став улюбленим для багатьох рівнян. Страви зі свіжих продуктів, приємна атмосфера та бездоганне обслуговування – це те, що стало родзинкою закладу.

Перше, на що звертають увагу відвідувачі – це інтер’єр, адже саме він створює атмосферу будь-якого закладу. «Сraft Burger» має власний авторський підхід. Інтер’єр виконаний у європейському стилі – переважають спокійні кольори, що налаштовують на відпочинок. Оригінальні деталі підкреслюють стилізований інтер’єр, який відповідає тематиці закладу.

burger1

Тут приємно відпочити після робочого дня зі своїми друзями та родиною, відволіктися від повсякденних справ та насолодитися смачними стравами разом із близькими.

Щодо кухні, то коронною стравою «Burger craft» звісно є бургер. Тут ви зможете обрати бургер на будь-який смак : з індичим м’ясом, свининою, курятиною, беконом та фірмовим соусом. Кухарі зібрали найкращі ідеї та традиції приготування смачних бургерів із 100% українського м’яса та екологічно чистих овочів.

Поділитись новиною