Що краще септик для відкачуваня чи очисні споруди?

Для того щоб визначитися з цим поняттям, потрібно уточнити, що стовідсоткова переробка стічних вод неможлива. Побутові стоки містять не тільки органічні включення, а й нерозчинні домішки. Вони, змішуючись з відходами життєдіяльності мікроорганізмів, утворюють з часом на дні септика осад, який необхідно періодично видаляти. Очищення септиків накопичувального типу виробляється за допомогою регулярної відкачування.

Головна незручність при експлуатації посудин-накопичувачів — це витрати на виклики асенізатора.

На відміну від накопичувальних септиків, обслуговування станцій глибокого біологічного очищення не вимагають звернення до фахівців. Саме таке обладнання прийнято називати «септиками без відкачування», тому що мул, що утворився в камері очисної споруди, легко видалити самостійно. У каталозі нашої компанії представлені сучасні системи автономної каналізації в Україні, обслуговування яких проводиться 1 раз в два роки і не вимагає особливих навичок.

У наших септиках, які не потребують відкачки, відбувається відстоювання і багатоступенева фільтрація стоків до можливості їх безпечного скидання в навколишнє середовище. Ефективність очищення стоків за допомогою станцій  складає 95-98%, а термін служби — до 50 років. Зверніться до нас, якщо хочете облаштувати безперебійну систему автономної каналізації

Поділитись новиною