«Брати Шумахери» представляють нову концертну програму # шумастгоуон

Найексцентричніший дует сучасності, «Брати Шумахери», представляє нову концертну програму #шумастгоуон.

Гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики і позитиву. Адже не дарма кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому — це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Про це глядач і дізнається на концерті # шумастгоуон. В рамках концертах будуть представлені найкращі жарти за всю історію творчості дуету. Неймовірні пародії на відомих співаків, політиків та інших відомих людей не можна охарактеризувати інакше, ніж «не в брову, а в око». Дуже смішні мініатюри змусять розсміятися навіть самого сумного глядача, адже в своїх жартах Брати Шумахери підкреслюють головне, місцями невловиме і ледь помітне, але важлива і необхідна. А музичні номери, як показує досвід попередніх концертів, змушують танцювати, підспівувати і просто веселитися.

Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень.

Під псевдонімом «Брати Шумахери» виступають Сергій Цвіловська і Юрій Великий — досить молоді, але вже відомі публіці, артисти. «Брати Шумахери — герої найрейтинговіших гумористичних телепроектів України, таких як,« Бійцівський клуб »,« Київ Вечірній »та« Вечірній квартал ». В ефірі телеканалу «Україна» завойовують аудиторію в своїй однойменній телепрограмі «Шоу Братів Шумахерів».

Поділитись новиною