Після відкриття виставки Льва Бакста в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Ксенія Собчак вагітна. Журналістка і її чоловік Максим Віторган поки не коментують чутки. Про них висловилася мама головного редактора L’Officiel, історик і політичний діяч Людмила Нарусова.

«Два роки тому під час» Кінотавра «теж хтось написав, що Ксенія вагітна. І щось ця вагітність підзатягнулась», — сказала Нарусова журналу StarHit і порадила все ж звернутися до дочки.

У 2015 році в інтерв’ю радіо «Свобода» Ксенія Собчак говорила, що планує завести дитину до того, як їй виповниться 40 років. «Я не хочу не мати дітей в 60 років. Зараз я не розумію, навіщо вони мені. Але я розумію, що мені 33 роки. І природа розпорядилася таким чином, що це питання мені треба якось вирішити до 40 років. Чим раніше, тим краще. Час йде, — говорила Собчак. — Але у мене велике протиріччя між біологічною необхідністю і тим, що мені подобається моє життя сьогодні ».

56cb1d5c558d8_3(36)

2641132 12.06.2015 Актеры Ксения Собчак и её супруг Максим Виторган перед показом фильма И.Вырыпаева "Спасение" на 26-м Открытом Российском кинофестивале "Кинотавр". Екатерина Чеснокова/РИА Новости

FB27-9900

Поділитись новиною