Більшість з нас звикає до певного способу свого життя дуже швидко. Щоденна рутина затягує  одних людей в павутину, з якої так важко вибратися. Інші вважають за краще самі виступати в ролі павука, формуючи навколо себе невидимий бар’єр між внутрішнім світом і соціумом.

Як вирватися з полону і знайти своє щастя? Як знайти в собі сили не обгороджуватися від світу, а впустити його в своє серце і навчитися жити в гармонії творенні?

Проблема в тому, що багато хто з нас відчуває тиск, долаючи труднощі на шляху до соціалізації та самовдосконалення. Людина схильна ставити перед собою занадто високі цілі, які навряд чи здатна досягти.

Але що якщо спробувати себе в ролі художника, а життя уявити чистим полотном, на якому можна написати всі свої мрії та цілі, і за допомогою абсолютно простих речей постаратися втілити їх в реальність? Яким чином запитаєте Ви?

Відповідь проста — секрети щастя! 8 щоденних звичок, які зроблять Вас щасливішими і здоровішими!

Вірите чи ні, але ці справді маленькі звички, можуть поміняти ваше життя зовсім кардинальним чином.

1. Починайте свій день з найважливіших речей.

Насамперед почніть свій день з діяльності, яка є життєво важливою для майбутнього дня. Це може бути молитва. Або установка наміри. Поставити перед собою конкретні завдання, які актуальні саме зараз. Не варто думати і переживати про всесвітню кризу або обвалі курсу. Це лише витрачає вашу енергію. Направте намір на благо для себе.

2. Доброта.

Докладіть усіх зусиль, щоб показати свою доброту. Будьте ласкаві до кожного, з ким ви вступаєте в контакт. Будь це водій маршрутного таксі або ваш бос. Навчіться цінувати інших такими, якими вони є. Чи не оцінюйте людей за тим, що вони можуть для вас зробити, намагайтеся самі зробити для когось добру справу.

3. Здоровий сон.

Лягайте спати щоночі з достатнім запасом часу на повноцінний восьмигодинний сон, щоб на ранок прокинуться свіжим і відпочилим. Сон дуже важлива частина, для здоров’я організму в цілому. Намагайтеся заснути якомога раніше. Доведено, що існує годинник, який дозволяє людському тілу відпочивати максимально. І це дійсно так! Найважливіші одкровення, найгеніальніші відкриття, здійснюються в години, коли весь світ ще дрімає. Прокиньтеся раніше, щоб не пропустити своє натхнення!

4. Умійте говорити «ні».

Людина часто на автоматі, каже «так» не встигаючи, як слід подумати. Навчіться говорити «ні». Дозвольте собі 24 години на роздуми, «переспіть» з думками в голові. В результаті погоджуйтеся тільки з тим, що відповідає вашій життєвій «місії» — що вам подобається, і зробить ваше життя краще.

5. Рух це життя

Знайдіть час для щоденної фізичної активності. Спробуйте щось нове, будь то ранкова пробіжка, йога на обід, або вечірня прогулянка. А ще краще візьміть з собою друга, і насолоджуйтеся компанією близької людини.

1464021343_content_5_1__econet_ru

6. Знаходьте радість у простих речах

Багато речей, які роблять наше життя прекраснішим, насправді абсолютно безкоштовні! Просто потрібно вміти знаходити радість в простих речах. Чудовий схід сонця, гра з милим щеням, ніжний дотик коханої людини або посмішка незнайомця. Шукайте підказки у дітей, вони як ніхто вміють радіти кожній миті.

1464022283_content_6_1__econet_ru

7. Практикуйте Declutter

Без нашого втручання, дуже швидко накопичується маса небажаного енергетичного і матеріального сміття. Тому дуже важливо позбуватися від непотрібних речей, блокуючий космічний потік. Не бійтеся віддавати навіть цінні речі. Нехай чистка вашої шафи, увійде у вас у рутинну звичку. Ця практика допоможе вам звільнитися від залежності від матеріальних речей у вашому житті.

8. Дякуйте життю

Будьте вдячні життю! Візьміть собі за звичку говорити спасибі за все, що дає вам світ. Ніколи не приймайте все як належне. Насправді дослідження показують, що безмірна вдячність дійсно є запорукою довічного щастя. Перед сном знаходите мінімум три речі, за які ви хочете подякувати минулий день.

 

 

Поділитись новиною