Короткий опис:

«Форсаж 8» — американський фільм-екшн, знятий Феліксом Гері Греєм. Він є продовженням фільму «Форсаж 7» і є восьмим фільмом у серії «Форсаж». Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 13 квітня 2017 року.

Один з головних героїв попередніх частин фільму Брайан О’Конор тепер не при справах і зайнятий своєю сім’єю. Так що в нових колотнечах Домінік Торетто (Він Дізель) і його команда можуть покладатися тільки на себе. Цього разу їм доведеться протистояти тому, кого вони не очікували побачити в ролі ворога.

Кримінальний трилер «Форсаж 8» – черговий фільм франшизи про любителів швидкості. Вперше після виходу на екрани «Форсаж: Токійський дріфт» в 2006 році фільм вийде без участі Пола Уокера. На одному з етапів підготовки обговорювалася можливість участі в зйомках Коді Уокера, який допоміг зняти сьому частину франшизи, догравши роль замість загиблого брата. Підготовку до зйомок восьмої частини почали відразу після виходу на екрани попередньої. Від Віна Дизеля відомо, що події нового фільму розгортатимуться в Нью-Йорку. Також зйомки проходили на Кубі і в Ісландії. Серед міст США – у Клівленді, Атланті і Нью-Йорку.

The Fate of the Furious

Тривалість: 177 хв.

Жанр: бойовик, триллер, кримінал.

Країна: США, Японія, Франція, Канада, Американске Самоа.

Режисер: Ф. Гері Грей.

Сценарій: Гері Скотт Томсон.

Продюсери: Він Дизель, Ніл Х. Моріц … »

Прем’єра в США: 14.04.2017

В ролях: Шарліз Терон, Дуейн Джонсон, Джейсон Стетхем, Джордана Брюстер, Ельза Патакі, Скотт Іствуд, Він Дизель, Курт Рассел, Хелен Міррен, Наталі Еммануель, Тайрез Гібсон, Лудакріс.

Поділитись новиною