Хоте схуднути на 10 кг за 10 днів — без проблем! Тільки приготуйтеся до дуже голодній дієті. Всі ці дні щоденна калорійність вашого раціону становитиме від до калорій. При цьому зовсім не буде вуглеводів. А без вуглеводні дієти — вони завжди важко переносяться, але в той же час вони дуже ефективні.

Отже, на цій дієті повністю виключаються продукти містять вуглеводи: хліб, каші, фрукти / виключаючи 6-ий день дієти /, солодощі, копченості.

В якості пиття рекомендується використовувати чисту питну воду, фруктові чаї без цукру. Пити потрібно перед кожним прийомом їжі 1-2 склянки, а за день не менше 2 літрів води. Цим ви убезпечите себе від запорів. З цієї ж причини в білкові дні їжте якомога більше салату.

На цій дієті кілограми тануть на очах — особливо це помітно при значному надлишку ваги. Однак, якщо у вас їх не так багато, десять кілограм за цей час скинути навряд чи вдасться.

Меню дієти 10 кг за 10 днів

1 день: Можна з’їсти 5 варених яєць в день (з 10 години ранку, через кожні 2 години по 1 яйцю)

2 день: Варену рибу без солі (можна скумбрію)

3 день: Варену курячу грудку без солі

4 день: Варена картопля 5 штук (з 10 години ранку, через кожні 2 години по 1 картоха)

5 день: Шинка курка або яловичина (0.5 кг)

6 день: Фрукти, окрім бананів

7 день: Овочі

8 день: Сир (0.5кг)

9 день: Кефір

10 день: Відвар шипшини

Найкраще дотримуватися рівних проміжків між прийомами їжі. Добову норму продуктів бажано розділити на 5-6 прийомів.

Відгуки. Дієта 10 кг за 10 днів переносити важко. Особливо важко в перші 2-3 дні дієти. Але поступово організм пристосовується до такого мізерного раціону і до кінця дієти самопочуття поліпшується. Для того, що б дієта переносилася легше, більше бувайте на свіжому повітрі, приймайте водні процедури, але не перевтомлюйтеся.

Дуже важливо на виході з дієти поступово збільшувати кількість і калорійність продуктів. Ідеальним буде тижневий вихід з дієти. Якщо ж після дієти ви пуститеся в усі тяжкі, то вага повернеться з надлишком.

Дієта протипоказана при наявності хронічних захворювань. У разі сумнівів — проконсультуйтеся з лікарем.

Поділитись новиною